Dojave o bombama u više škola širom HNK
U petak ujutro i škole u Mostaru, Jablanici i Konjicu primile su dojave o podmetnutim eksplozivnim napravama.
Dojave su primljene putem e-maila. Kako nam jer potvrđeno, u 7:45 sati stigla je dojava u Srednju politehničku školu u Mostaru. U 8:50 dojava je stigla u Srednju mješovitu školu u Konjicu, a u 9:05 u srednju mješovitu školu u Jablanici. U 9:30 sati dojava je zaprimljena u Srednjoj ekonomskoj školi Konak u Mostaru, a u 10:05 u Srednju mašinsku školu. U isto vrijeme, dojava je zaprimljena u mostarskoj Staroj gimnaziji.
Dojave se provjeravaju i policija vrši istrage, a djeca su puštena kućama.
