Preminuo motorista koji je bio teško povrijeđen u udesu u Mostaru
Muškarac inicijala S.B. (1981. godište), koji je bio teško povrijeđen u saobraćajnoj na Novoj gradskoj magistrali u naselju Donja mahala u Mostaru, preminuo je u mostarskoj bolnici, nezvanično saznaje Hercegovina.info.
Ova nesreća desila je 12. juna otprilike u 17 sati. Tada su se sudarili S.B. upravljajući motociklom suzuki i G.S. (1993. godište) koji je bio za upravljačem motocikla Yamaha.
Oba vozača su zadobila teške tjelesne povrede, a S.B. je od trenutka nesreće bio u dubokoj komi, imao je višestruke prijelome lobanje, oštećenja mozga, kao i druge brojne povrede po tijelu.
Uviđaj su uradili službenici Policijske uprave Mostar, a o događaju je obaviješten i dežurni tužitelj Tužilaštva Hercegovačko-neretvanskog kantona.
OGLAS

