Zrinjski slavio sa 4:1 u gostima kod Igmana

Ekipa Igmana dočekala je fudbalere Zrinjskog u okviru 33. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a gostujuća ekipa slavila je u Konjicu rezultatom 4:1.

Već na samom početku susreta, odbrana Igmana blokirala je dobru šansu za Zrinjski, a u 11. minutu zaustavio je Jakovljević novi pokušaj Mešinovića.

U 17. minutu susreta, postigao je Ramić prvi gol za Igman, ali već tri minute nakon, asistencijom Mulahusejnovića, doveo je Hrvanović Zrinjski do izjednačenja, a ekipa se aktivirala i u 25. minutu Mulahusejnović postigao je gol i tako odveo gostujuću ekipu do vođstva.

Ekipe su na odmor otišle bez novih pogodaka.

Drugo poluvrijeme proticalo je bez pravih prilika sve do 71. minute kada je Lukanić postigao treći pogodak za gostujuću ekipu, a minut pred kraj susreta, Abdurahimi je pogodio mrežu i tako doveo Zrinjski do nevjerovatnih 4:1 u gostima, nakon čega je sudija svirao kraj i pobjedu gostujućih fudbalera.

Zrinjski se nalazi na drugoj poziciji tabele Premijer lige Bosne i Hercegovine, dok je Igman na desetom mjestu.